Warsaw Open – otwarty turniej Karate Kyokushin w kumite, Warszawa 22.01.2011 roku

22 stycznia 2011 roku w hali AWF w Warszawie 18. osobowa reprezentacja IKO Matsushima Polska z szydłowieckiego klubu Karate Kyokushin, brała udział w Warsaw Open – ogólnopolskim, otwartym turnieju Karate Kyokushin w kumite. Organizatorem zawodów była Polska Organizacja Karate Kyokushinkai IKO Sosai. Brało w nich udział około 100 karateków z kilkunastu klubów karate z Polski. Dla niektórych zawodników z KS „MUSHIN” były to pierwsze zawody kumite, jak również pierwszy kontakt z tatami. Mimo tego, że niektórzy musieli stoczyć od 3 do 4 pojedynków, hart ducha i ogromna wola walki pozwoliły na zdobycie przez szydłowieckich karateków 7 medali w swoich kategoriach wiekowych. Brązowe medale i trzecie miejsca zdobyli: Sylwia SZYMKIEWICZ, Olga WIETRAK, Angelika ZIÓŁKOWSKA i Krystian RZEŹNIK. Srebrny medal i drugie miejsce zdobyła: Andżelika MAGDA. Złote medale i pierwsze miejsca zdobyli: Katarzyna PROKOPCZYK i Jakub WYCISZKIEWICZ. Większość walk była zakończona przed regulaminowym czasem. To kolejny duży sukces naszych zawodników. Jestem dumny ze swoich podopiecznych i mam ogromną nadzieję, że to dopiero początek sukcesów w bieżącym roku – mówił sensei Robert Wyciszkiewicz.