I tym razem szydłowieccy karatecy nie zawiedli

W dniu 13 maja 2017 roku w Wasilkowie k. Białegostoku, odbył się turniej Karate Kyokushin I.K.O. Matsushima Polish Open. Wzięło w nim udział 110 zawodników z klubów karate z Polski i Białorusi. Gościem honorowym turnieju był shihan Roman Kucfir 6 Dan - Branch Chief UK. Kyokushin Karate Matsushima Polska "MUSHIN" Honbu Dojo Szydłowiec, reprezentowało sześciu zawodników, którzy w swoich kategoriach wiekowo-wagowych zdobyli: Julia Pobideł, Alicja Sala, Kornel Cegliński, Adam Bednarczyk - złoto, Igor Kijak - srebro,  Kamila Nalberska - brąz. Na 11 odbytych walk, w 8 przypadkach zostały one zakończone przez naszych zawodników przed czasem. Drużynowo zajęliśmy czwarte miejsce zdobywając sześć medali. Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy swoją pomocą służyli naszym zawodnikom podczas uczestnictwa w turnieju.

Przyjaciele klubu: