8 medali szydłowieckich karateków w Chorwacji!!!

W dniu 9 marca br. reprezentacja Kyokushin Karate Matsushima Polska "MUSHIN" Honbu Dojo Szydłowiec, w składzie: Julia Pobideł, Alicja Sala, Kornel Cegliński, Adam Bednarczyk, Igor Kijak, Magdalena Siudek, Aleksandra Wyciszkiewicz, Kamila Nalberska, Piotr i Jakub Dwojak, startowała w międzynarodowym turnieju karate "Domenica Cup" Sveta Nedelja w Chorwacji. Po raz 16 organizatorem tych zawodów była chorwacka organizacja I.K.O. Matsushima. Tym razem nasi zawodnicy startowali w kata i kumite, zdobywając w sumie osiem medali. W kata Julia Pobideł wywalczyła srebro, a Magdalena Siudek brąz. Aleksandra Wyciszkiewicz i Kamila Nalberska uplasowały się na czwartych miejscach. W kumite natomiast ekipa nasza zdobyła sześć medali: Igor Kijak i Alicja Sala - złoto, Julia Pobideł - srebro, Adam Bednarczyk, Jakub Dwojak i Kamila Nalberska - brąz. Kornel Cegliński w swojej kategorii wiekowo-wagowej uplasował się na czwartym miejscu. Kolejne doświadczenie na arenie międzynarodowej i ogromny sukces naszych zawodników. Serdeczne gratulacje i podziękowania dla całej ekipy OSU.

XIV Akademia Zimowa Karate Kyokushin Matsushima

Po raz czternasty podczas tegorocznych ferii zimowych Organizacja Kyokushin Karate Matsushima Polska "MUSHIN" Honbu Dojo Szydłowiec, zorganizowała akademię zimową. W ciągu dwóch tygodni spotykaliśmy się z naszymi podopiecznymi podczas codziennych treningów Karate. Zajęcia odbywały się z podziałem na grupy zaawansowania. Ponadto zorganizowane zostały zajęcia na stoku narciarskim w Krajnie oraz na miejskim lodowisku w Skarżysku Kamienna. Nie było czasu na nudę. Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali i służyli swoją pomocą przy realizacji tego przedsięwzięcia. Podziękowania składamy Dyrekcji Zespołu Szkół im. KOP w Szydłowcu za udostępnienie zaplecza sportowego. XIV Akademia Zimowa Karate Kyokushin Matsushima mogła być zrealizowana dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Gminy w Szydłowcu, który przekazał na ten cel kwotę 2. 000 złotych. Serdecznie dziękujemy. OSU

Dziś zabawa na lodowisku

Dzisiaj w godzinach dopołudniowych bawiliśmy się na lodowisku w Skarżysku Kamienna. Jedni stawiali pierwsze kroki na lodzie, inni doskonalili umiejętności. Ogólnie było wesoło i ślisko.

A dzisiaj narty

W sobotę na turnieju, a dzisiaj rekreacyjnie na stoku w Krajnie. Wspaniała pogoda i bardzo dobrze przygotowany stok. Wszystko dopisało, a najbardziej nastroje. Jutro wyjazd na łyżwy. Zbiórka o godzinie 8, 50 na zajeździe przy ul. Kolejowej. Do zobaczenia, OSU.

VIII Międzynarodowy Turniej Karate, Rudnik nad Sanem 26.01.2019 roku

Początek roku i udany start zawodników Kyokushin Karate Matsushima Polska "MUSHIN" Honbu Dojo Szydłowiec. W dniu 26.01.2019 roku na zaproszenie Leżajskiego Klubu Karate Kyokushin, reprezentacja w składzie Kamila Nalberska, Magdalena Siudek, Jakub Dwojak, Aleksandra Wyciszkiewicz, Igor Kijak, Alicja Sala, Julia Pobideł, Kornel Cegliński, Adam Bednarczyk i Filip Czyżewski uczestniczyła w VIII Międzynarodowym Turnieju Karate, który odbył się w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem.  Udział w nim wzięło 200 zawodników z 24 klubów z Polski i Łotwy. Szydłowieccy karateka startowali w kumite, jak również w kata. Mimo bardzo ciężkich pojedynków nasi wojownicy wywalczyli: w kata srebrne medale Julia Pobideł i Kornel Cegliński. W kumite złoty medal Julia Pobideł, a srebrne medale Kamila Nalberska, Igor Kijak, Alicja Sala i Kornel Cegliński. Czwarte miejsce w kumite zajął Filip Czyżewski. Całej ekipie serdecznie gratulujemy.

Przyjaciele klubu: