VII spotkanie wigilijne Kyokushin Karate Matsushima Polska

W piątek 14 grudnia br., po raz siódmy, sympatycy Kyokushin Karate Matsushima Polska "MUSHIN" Honbu Dojo Szydłowiec, spotkali się przy wigilijnym stole w sali bankietowej "Zajazdu Świerczek". Gośćmi honorowymi spotkania byli: Burmistrz Szydłowca pan Artur Ludew oraz Dyrektor Zespołu Szkół im. KOP w Szydłowcu pani Maria Michajłow. Sensei Robert Wyciszkiewicz prowadząc spotkanie, tradycyjnie dokonał podsumowania bieżącego 2018 roku, prezentując z realizacji niektórych przedsięwzięć krótkie filmy.  Następnie zapoznał obecnych z planami na nadchodzący 2019 rok. Był czas na składania świątecznych życzeń i słodkie prezenty. Łamanie się opłatkiem umilały grane kolędy. Spotkanie jak co roku, przebiegło we wspaniałej  świątecznej atmosferze, pełnej ciepła rodzinnego i serdeczności, za co wszystkim serdecznie dziękujemy. W imieniu kadry instruktorsko-pedagogicznej naszej organizacji, wszystkim naszym przyjaciołom i sympatykom składam najserdeczniejsze życzenia zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu miłych chwil, dobroci i uśmiechu na każdy dzień Nowego 2019 Roku. Sensei Robert Wyciszkiewicz - OSU.

Otwarty Puchar Polski OYAMA PFK, Radom

W dniu 25.11.2018 roku reprezentacja Kyokushin Karate Matsushima Polska "MUSHIN" Honbu Dojo Szydłowiec w składzie: Adam Bednarczyk, Kornel Cegliński, Alicja Sala, Julia Pobideł Filip Czyżewski i Igor Kijak, uczestniczyła w Otwartym Pucharze Polski OYAMA PFK w Radomiu. Była to dwudniowa impreza sportowa połączona z Pucharem Europy. Uczestniczyło w niej 320 zawodników karate z 13 krajów. Organizatorem turniejów był Radomski Klub Sportowy OYAMA prowadzony przez sensei Tomasza Klimaszewskiego.  Nasi zawodnicy po stoczeniu kilku ciężkich pojedynków wywalczyli w swoich kategoriach wiekowo-wagowych 3 medale: Adam BEDNARCZYK - złoto, Julia POBIDEŁ i Igor KIJAK - brąz. Wspaniały prezent na zakończenie sezonu. Gratulujemy kolejnego sukcesu, OSU.

Kyu test grupy młodszej

Sprawnie i bez żadnych niespodzianek. Bardzo dobra motywacja zdających. Zarówno wiedza teoretyczna, jak i praktyczna została zaprezentowana przez młodych Karateka na bardzo dobrym poziomie. Oby tak dalej. Na zakończenie słodka niespodzianka, urodzinowe cukierki.  Zaśpiewane "sto lat", kilka fotek i do domu.

Kyu test grupy starszej

Kilka godzin testu na kolejne stopnie Kyu. Tak grupa starsza zmagała się z technikami Karate Kyokushin i swoimi słabościami. Mimo dużego wysiłku do końca humory dopisywały. Egzamin pomyślnie złożyły 24 osoby, uzyskując tym samym kolejne stopnie szkoleniowe Kyu. Serdecznie gratulujemy, OSU.   

Międzynarodowy IV Grand Prix Beskidów Karate Kyokushin, Wilkowice 27.10.2018 roku

W dniu 27.10.2018 roku reprezentacja KKMP "MUSHIN" Honbu Dojo Szydłowiec w składzie: Kamila Nalberska, Filip Czyżewski, Igor Kijak, Alicja Sala, Julia Pobideł, Adam Bednarczyk i Kornel Cegliński, uczestniczyła w Międzynarodowym IV Grand Prix Beskidów Karate Kyokushin w Wilkowicach koło Bielska-Białej. Organizatorem turnieju był BC WKB Poland shihan Sławomir Dubiel z Bielskiego Klubu Karate Kyokushin. W zawodach udział wzięło 186 zawodników z 18 ośrodków szkoleniowych z Polski, Łotwy i Ukrainy. Nasi zawodnicy wywalczyli w sumie 4 medale: Alicja SALA - złoto, Julia POBIDEŁ i Filip CZYŻEWSKI - srebro, a Kamila NALBERSKA - brąz. Gratulujemy kolejnego sukcesu, OSU.

Przyjaciele klubu: